Sint Anthonis – In het laatste half uur hing een goal van DSV in de lucht. Hij viel niet en dat was kenmerkend voor de wedstrijd, waarin twee ploegen te weinig brachten om de winst af te kunnen dwingen (0-0).

[door Arie Cornelissen]

Het tempo van de wedstrijd lag in de beginfase behoorlijk hoog. Beide ploegen zochten de aanval. Op aangeven van Lars Veldpaus verschalkte aanvoerder Rens Peters met buitenkant voet bijna keeper Dave Albers. Aan de overzijde was Bastiaan Bulkens met een schuiver gevaarlijk. Het was veel ‘net niet’. Zo schoot Jarvi Jansen over en kon bij een uitbraak Luuk Rühl de bal niet voorbij de keeper tikken. Rechtsback Teun Vloet had een paar goede ingrepen en verder was er niet veel in het notitieboekje te noteren.

In de tweede helft kreeg DSV naarmate de wedstrijd vorderde meer grip. Luuk Rühl leverde een paar scherpe voorzetten af. Rik Groot en Rens Peters kwamen een teenlengte tekort. Middenvelder Hein Vloet bediende in de  57ste minuut Luuk Rühl, maar ook Luuk schoot voorlangs. Halverwege de tweede helft leek dan toch de openingstreffer in aantocht. Uit een vrije trap van Pieter Bongarts stelde Jarvi Jansen doelman Dave Albers op de proef, maar het schot was niet secuur genoeg om de goalie te verrassen.

Net niet

En zo was het een middag waarin veel nét niet lukte. Bal te hard, te zacht, niet zuiver genoeg, niet snel genoeg gegeven enzovoort. De wil was er wel bij de groen-witten. De werklust leverde in het laatste halfuur dan ook een overwicht op. Een voorzet van invaller Pieter Vloet bereikte Luuk Rühl, die de iets te hoge bal te weinig richting kon geven. Toxandria kon geen vuist meer maken. Veel verder dan een uitval van Martijn Brandts kwamen de oranje-witten niet. De kracht van de Rijkevoortenaren ligt niet in de voorste linie.

Hoewel de goal in de eindfase voor DSV een paar keer dichtbij was, had de thuisploeg niet het creatieve vermogen om Toxandria stuk te spelen. De wil was er wel, al was dat onvoldoende om te verrassen en de tegenstander op de knieën te krijgen.

De Sint zou zeggen:
DSV en Toxandria waren aan elkaar gewaagd
Een zege voor de een of voor de ander, was teveel gevraagd.
De derby eindigde terecht onbeslist
De thuisblijvers hebben deze keer niets gemist
Volgende keer beter, zegt de Sint
Wie weet wie er dan weer wint.

Foto's van deze wedstrijd vind je op ScootShootFotografie!
 

Amusementswaarde van de wedstrijd 5,5

Man of the match!

Geen speler van DSV kwam voor deze eretitel in aanmerking.

Opstelling DSV 

Rens van Tienen, Teun Vloet, Mattee van Benthum (47. Lars Willems), Benjamin van Zanten, Pieter Bongarts, Rik Groot, Hein Vloet (88. Jesper Brans), Rens Peters, Jesper Brans (65. Jarvi Jansen), Lars Veldpaus (57. Pieter Vloet) en Luuk Rühl.

Competitie-overzicht

22.09.2019 DSV - SCMH 2-3
29.09.2019 VIOS'38 - DSV 1-3
06.10.2019 SES - DSV 2-2
13.10.2019 DSV - Achilles Reek 1-2
20.10.2019 SCV'58 - DSV 1-7
27.10.2019 DSV - Festilent 2-3
03.11.2019 Juliana Mill - DSV 2-5
10.11.2019 DSV - Gassel 4-0
24.11.2019 SIOL - DSV 1-1
01-12-2019 DSV - Toxandria 0-0
08-12-2019 De Zwaluw - DSV (14.00 uur)  
15-12-2019 Constantia - DSV (14.00 uur)  
26-01-2020 DSV - Milsbeek