Titel: Ge kunt mien kont kusse

Met niet al te best weer gingen we zaterdag 3 april het veld op om onze wedstrijd tegen Sportclub Irene te spelen. De eerste helft ging het vooral gelijk op, we hadden zo onze kansen maar die gingen er niet in. Ook Sportclub Irene had een goede kans maar die hield Loes uitstekend tegen.
Zo gingen we met 0-0 de rust in. Ook in de 2de helft kregen beide teams enkele kansen, maar door goed werk van Loes kwam de tegenstander niet tot scoren. Na ongeveer 20 minuten werd 1 speelster van Sportclub Irene 5 minuten van het veld gestuurd wegens schelden. Vrijwel meteen hierna werd nog een speelster van hun van het veld gestuurd vanwege het meermaals roepen van scheldwoorden. Ze mocht ook niet meer terug het veld in. Toen ze het veld verliet liet ze ook nog haar broek zakken en riep ze ' kus miene kont'. Dit was voor ons natuurlijk een hilarisch moment. Omdat wij nu in de meerderheid waren konden we van deze situatie gebruik maken en scoorde Danielle de 1-0. Net voor het einde kon Sammy na een mooie voorzet van Fabienne de bal meenemen en hem zo intikken en werd het 2-0. Dit was tevens de eindstand.