Op de hele vroege zaterdagochtend vertrokken we met de meiden MD1 naar Horst om al om 9 uur te beginnen aan de wedstrijd tegen Wittenhorst. Een paar meiden hadden schoolkamp gehad dus begonnen toch enigszins met vermoeidheid aan de wedstrijd. Omdat Roy andere verplichtingen had ging de leidster van de M11B1 mee die instructies had gekregen hoe en wat. Na het begin signaal gingen we meteen goed van start we waren toch tijdens de hele wedstrijd gezien de sterkste en speelde vrij veel voor in, maar dat wil niet zeggen dat de meiden van Wittenhorst geen kansen kregen die kregen ze wel degelijk. Elke keer als er een uitschot van hun zijde kwam waren ze er ook door en scoorde dan ook regelmatig maar dat konden wij ook. Na toch met 4-2 achter te staan hielden we gewoon vol met aanmoedigingen van de zijlijn. Ik denk dat de uitslag uiteindelijk toch nog naar tevredenheid van iedereen was het werd 6-6. Imke scoorde 3 keer, Ilse 1 keer, en Margo 2 keer. Het was leuk om ook een keer met de meiden van de MD1 mee te gaan.

Gr de leider