Na de knappe winst van vorige week tegen topper SES, is de honger naar meer bij DSV nog niet gestild. Zondag proberen de groen-witten  opnieuw voor de winst te gaan.

In de heenwedstrijd versloeg DSV  FC Uden met 2-1. De Sinttunnisse ploeg won verdiend, maar FC Uden kwam regelmatig uit haar schulp en liet zien over enkele balvaste en technisch vaardige spelers te beschikken. Kijkend naar de ranglijst is de Sinttunnisse ploeg aan haar stand verplicht te winnen. DSV staat derde, FC Uden staat onderaan.

Op kunstgras spelen is echter een aparte gewaarwording. Heeft FC Uden tot nu toe veel voordeel gehad van het kunstgras? Mwah, de ploeg haalde wel meer punten thuis dan uit, maar de Udenaren zijn niet onoverwinnelijk gebleken op het eigen veld. We zullen zien wat het wordt. De groen-witten willen bovenin mee blijven doen, dus jongens: gas er op!