Het eerste team van DSV speelt komende week in ieder geval twee wedstrijden op de Verlinden Gouden Klokspelen in Sint Hubert.
Een toernooi dat veelal bezet is met toekomstige tegenstanders uit de vijfde klasse G. Zo is Constantia uit Wanroy zondag 15 augustus om 11.30 uur de eerste tegenstander. Datzelfde Constantia is in de derde competitiewedstrijd de opponent op “De Laan”.

Bij winst speelt DSV a.s. dinsdag om 19.00 uur weer en bij verlies gebeurt dat op woensdag om 19.00 uur.

Het eerste oefenduel tegen een selectie van De Treffers uit Groesbeek (zaterdagafdeling) werd afgesloten met bij een 2-2 stand. Trainer Jan Schaap kon bij lange na geen beroep doen op zijn vaste groep en zette derhalve de spelers in die tot dusver het meest getraind hadden.
Door een eigen goal van De Treffers en door een doelpunt van Piet Lamers kwam DSV op 2-0.
Door treffers vlak voor en vlak na rust trok de ploeg uit Groesbeek de stand echter weer in evenwicht.

Na het toernooi in Sint Hubert, dat ook tot en met donderdag kan duren, maakt DSV zich op voor het bekertoernooi dat op zaterdag 21 augustus om 18.00 uur start in Boekel.

DSV 2 speelt de dag erna, zondag 22 augustus, ook voor de beker en wel om 11.00 uur in Vianen.