In de wedstrijd tegen SIOL kan DSV proberen de positieve flow van de beginfase van de competitie terug te vinden. Of dat lukt tegen de Katwijkse ploeg?

SIOL heeft wisselende resultaten geboekt. Hoewel de oranje-zwarten nog laag geklasseerd zijn, hebben ze in de laatste weken goede resultaten geboekt: 4-2 winst tegen topper Estria en gelijke spelen tegen Festilent en Juliana Mill. Vorig jaar was SIOL een ploeg met verzorgd spel en met de zuivere, lange ballen vanuit de achterste linie op-de-stropdas als wapen.

DSV heeft de afgelopen drie weken geen overwinning meer kunnen behalen. De wedstrijd van vorige week tegen het sterke Estria (2-2) was goed én positief. De groen-witten toonden zich mentaal sterk en pakten na twee keer op achterstand te zijn gezet in de slotfase nog bijna de winst. Het was een mooie pot en het is hartverwarmend om te zien dat onze jongens ook dit seizoen 90 minuten gas geven.
 
Succes weer mannen!