Ook in het voetbalseizoen 2010 – 2011 treft DSV in de vijfde klasse overwegend ploegen uit de regio. Vianen Vooruit en Venhorst gaan in de vierde klasse aan de slag en Sportclub Sint Hubert moet een stapje terug doen.
Daarvoor in de plaats zijn SES Langenboom, HBV Beers en Excellent Oploo gekomen. Heijen mag een ploeg uit Noord-Limburg genoemd worden, maar de wedstrijden tegen alle andere clubs mogen allemaal als derby bestempeld worden. Uiteraard wil DSV weer hoge ogen gooien en er naar streven de vierde klasse nu wel te bereiken. Gemakkelijk zal dat niet worden, want het lijstje tegenstanders liegt er niet om.
In de selectie hebben weinig mutaties plaatsgevonden, maar door de komst van een aantal A-spelers is de concurrentie alleen maar toegenomen. De training begint op maandag 2 augustus, de competitie op zondag 5 september. In de voorbereiding spelen DSV 1, 2, 3, 4 en Dames 1 een aantal bekerwedstrijden.