DSV selectie 1 en 2 plus technische staf zijn weer volledig voorzien van nieuwe tenues, trainingspakken en sporttassen. Dit is mogelijk gemaakt door onze hoofdsponsors Tegelhandel Van der Rijt en restaurant De Heksenboom uit Sint Anthonis.

Om dit op een mooie manier kenbaar te maken zijn er onder een stralende herfstzon foto’s gemaakt op locatie bij beide sponsoren. Bij Tegelhandel Van der Rijt zijn we hartelijk ontvangen met koffie met wat lekkers erbij, na de fotosessies is er bij restaurant De Heksenboom, met selectie en sponsoren, onder het genot van een hapje en drankje, nog wat nagepraat over het voetbalplezier en de doelstellingen voor komend seizoen. Hoofdsponsors, nogmaals hartelijk dank voor het vertrouwen, jullie bijdrage en de samenwerking die we voor de komende 4 seizoenen weer aangaan.
 
Namens voetbalvereniging DSV Sint Anthonis:

HOOFDSPONSORS BEDANKT!!!!!