Dit was dan de eerste wedstrijd op het grasveld na een 14-tal weken in de zaal gevoetbald te hebben. Met 2 spelers en de keeper van het 3e elftal werd afgetrapt tegen Oeffelt, waartegen we al heel lang niet gevoetbald hebben gehad.

Het spel viel niet tegen wat wel verwacht werd na zo’n lange winterpauze. Het was toch Oeffelt die als eerste scoorde. Door te snel balverlies stond de achterhoede van DSV nog niet goed opgesteld en kon de spits aangespeeld worden, die zijn kans waarnam en een doelpunt maakte. DSV speelde vooral over de rechterkant waar John en de gastspelers meerdere keren langs de zijlijn konden opzetten en goede voorzetten konden  afleveren. Tot 2 keer toe kregen spelers van Oefffelt een bal in het gezicht waardoor de bril alle kanten opvloog waarbij gelukkig geen lichamelijk letsel. Nog voor de rust was het Mark die vanuit het middenveld werd diepgestuurd (ik dacht door Eric) en dmv zijn snelheid kon hij de achterhoede van Oeffelt voorbij snellen en met een fraaie schuiver ook de keeper passeren. Na de rust was het vooral DSV dat aan de bal was. Enkele fraaie afstands-schoten van Fabio werden of door de keeper nog net uit het doel gehouden  of gingen rakelings over. Het duurde best wel lang voordat de 2e treffer gescoord werd, die al geruime tijd in de lucht hing. Het was Gerben, die op aangeven van Aad, dwars tussen alle spelers door in het doel van Oeffelt schoot. Kort daarna was het John die een fraaie rush vanaf het middenveld beloond zag worden met een doelpunt toen hij de bal laag in de verre hoek schoot. Op het einde kwam Oeffelt nog enkele keren knap terug en maakte de aansluitingstreffer door een hard schot op doel waarbij onze gastkeeper gepasseerd werd.