​Na 3 overwinningen op rij zou de thuiswedstrijd tegen Boskant een hele lastige worden.  En dat is ook zo.

Met beweeglijke spitsen en een solide team zorgt Sint Oedenrode voor het nodige gevaar in de eerste helft. Met knap keeperswerk houdt Mart de nodige ballen tegen en koppend wordt er veel weggewerkt door onze defensie. De vaste opstelling van de laatste, zeer succesvolle, weken begint door te werken in de automatismen op het veld. Met sober spel en duidelijke patronen vinden we tegen deze lastige opponent toch de nodige gaatjes ene krijgen we ook kansen op de 1-0. Die valt ook na een kwartiertje, Ronny, al weken in topvorm,  knalt vanaf een meter of 25 een, vanaf de zijkant aangegeven, bal dwars door de Boskant-defensie  droog over de grond richting keeper. Deze duikt mis en we staan, ietwat tegen de verhouding in met 1-0 voor. Na dit doelpunt zien we een beter DSV en beloont Gaby een uitstekende eerste helft met een prachtig doelpunt. De inmiddels vaste spits poeiert de bal snoeihard met links tegen de touwen. 2-0. Zou dit dan 12 punten uit 4 wedstrijden worden? Jarno laat zien nog altijd moeite te hebben met de breedte van de goal en schuift, een 200% kans, moeiteloos langs de palen. 

We zitten tevreden aan de thee maar iedereen beseft dat de voorsprong nog fragiel is en dat we echt nog ff aan de bak moeten.  Zonder Jeroen, die moederdag even over het hoofd had gezien, maar wel met rokende Ruud voor Johan beginnen we aan de tweede helft. Ruud probeert wat technische hoogstandjes die door Robbie niet begrepen worden en prompt krijgt Boskant weer vertrouwen. Boskant komt op 2-1 na een mooi doelpunt waarbij onze verdediging niet scherp is. Het laatste kwartier mag Johan weer het veld in. Direct keert de rust weer terug bij DSV en voetballen we makkelijk naar het eindsignaal. Fred noemt Johan meerder malen “de meest onderschatte speler in ons team" en Johan wordt weer, en niet geheel onterecht, uitgeroepen tot speler van de week.  Niemand weet precies hoe lang het geleden is dat we 4 keer op rij wonnen. Dat zegt genoeg over de vorm waarin we verkeren en de euforie van het moment bij DSV 35+1. Er wordt alweer voorzichtig gesproken over het  kampioenschap in 2020. 19 mei wacht de uitwedstrijd naar Vorstenbosch, de trotse koploper in de 1e klasse!