DSV B1 ging met goeie moed naar Deurne toe. Deurne had net als DSV 6 punten maar met een beter doelsaldo. We kwamen op het sportveld van Deurne we zagen het hoofdveld liggen wat bedekt was met kunstgras. We dachten allemaal als we daar maar niet op hoeven te spelen. Toen we op het bord keken van waar we moesten voetballen was onze hoop tevergeefs. We moesten op het kunstgras veld voetballen.
We begonnen aan de wedstrijd, Deurne was veel beter en had een rare opstelling waar wij niet alert op konden reageren. Zo stonden we dus na 15 minuten al met 3-0 achter. We probeerden de schade te beperken maar dat lukte niet. De verdediging stond niet goed en de aanvallers konden niks inbrengen. We gingen de rust in met een 4-0 achterstand. Wiljo zei dat we met een schone lei moesten beginnen en gewoon lekker moesten voetballen. We gingen proberen om toch een doelpunt te maken. Maar daar kwam niks van in het hele team begon weer slecht aan de wedstrijd. Dus na 1 minuut scoorden hun al. Iedereen begon zich te irriteren omdat we achterstonden en DSV was gewoon niet fel genoeg. Deurne kon met gemak van achteren opbouwen en de lange bal geven en dan konden de flankspelers die opvangen en proberen op goal te schieten. De ene na de andere bal vloog de goal in. DSV probeerde het soms dan nog wel maar Deurne was gewoon beter. Zo eindigde de wedstrijd met een ruime nederlaag voor DSV. We gaan nou de volgende wedstrijd met volle moed in en proberen dan wel te winnen. Er zal nog veel trainingsarbeid verricht moeten worden om zulke teams te kunnen bedwingen.