Het word voor de C3 steeds moeilijker om te gaan winnen de druk word schijnbaar wat hoger nu ze bovenaan staan in de competitie. Ook vandaag hadden ze weer een tegenstander die punten wilde pakken tegen de koploper. Afgelopen dinsdag hadden we nog maar net een 0-1 overwinning bij een fel en hard spelend Achates in Ottersum.

Vandaag kwam Hapse Boys C3 naar de Laan om hier te voetballen. De opstelling was al gemaakt door de leiding toen bij de bespeking in de bestuurskamer bleek dat er drie basisspelers te laat waren geariveerd. En dat betekend bij de C3 dat je er automatisch langs staat wie je ook bent en of dat ten goede komt voor het elftal. Het had dus wel zo zijn gevolgen voor de tactiek die de begeleiding voor ogen had vandaag. Of dit ook gevolgen zou hebben voor de wedstrijd zou nog blijken tijdens en na de wedstrijd. De wedstrijd was dan ook nog geen vijf minuten oud en we moesten al een tegen goal incaseren door een fout in de verdediging. Dat er vandaag dus gestreden moest worden bleek dus al vroeg in de wedstrijd. Helaas waren niet alle spelers er vandaag met hun gedachte bij of kunnen ze niet omgaan met een achterstand. Het kon natuurlijk ook zo zijn dat het er vandaag gewoon niet in zat en dat het gewoon niet liep. De bal kwam niet aan in de voorhoede, maar tegen een zevenmans achterhoede viel dit ook niet mee. We kwamen ook niet aan voetballen toe door het felle spel van Haps wat niet altijd goed werd gezien door de scheids. We gingen dan ook met een 0-1 rusten wat een tegenvaller voor de jongens was. De opstelling werd in de rust drastisch verander en de mannen werden even aangemoedigt dat ze er wat harder voor moesten gaan werken als ze nog wilde mee doen voor het kampioenschap. Helaas was het in de tweede helft hetzelfde spel als in de eerste helft en zag het er na uit dat we hier onze eerste punten gingen verliezen. We waren te overdonderd door het spel van Haps wat ik niet snap want toch speelde het spelletje 70% op de helft van Hapse Boys af. Haps die maar een enkele keer op de helft van DSV kwam, maar door de bal van achteren hard weg te schoppen en door tijdrekken de winst naar zich toe wilde trekken. Gelukkig voor ons kwam er in de 20ste minuut de bevrijdende gelijkmaker van de voet van Tim H die niet echt lekker in de wedstrijd zat maar toch keurig de bal afmaakte 1-1. In de 25ste minuut kregen we er een domper bij nadat na een zware overtreding onze middenvelder Nick met een flinke beenwond naar het ziekenhuis moest en na later bleek de wond gehecht moest worden. Voor de C3 betekend dat we hem voorlopig even moeten missen op het veld. Nick beterschap vanaf deze plek en houd je taai en tot de volgende wedstrijd dan maar als supporter. De wedstrijd eindigde in een teleurstellende 1-1 gelijkspel maar het ergste vinden wij dat we Nick voor een paar weken moeten missen. Op naar de volgende wedstrijd en laten we daar maar weer zien wat we in huis hebben.

De verslaggever DSV C3