Het laatste nieuws van het bestuur

  • Graag willen we jullie aandacht vestigen op het spelen met de doelen buiten de training om. Onze doelen zijn geen speeltoestellen en zijn daar dus ook niet voor gemaakt. Met regelmaat lezen we berichten in de krant dat jeugd(spelers) gewond raken door verkeerd gebruik van doelen. Wij willen ouders vragen om hier met hun kinderen over te praten, maar ook diegene die zien dat jeugd op, onder of in de doelen hangen de jeugd op het gevaar te wijzen.
  • Leden van DSV krijgen, bij aanschaf van voetbalgerelateerde artikelen, 10% korting bij van Neerven Sport in Boxmeer. Wel even melden dat je lid bent!
  • De jaarlijkse kerststerrenactie zal gehouden worden op  14 en 15 december 2018. De JO-15 zal hierover nog benaderd worden. Net als vorig jaar zoeken we ook nog chauffeurs en auto's om de spelers rond te rijden.
  • De vacature van wedstrijdcoördinator is nog steeds vacant. We hopen dat er iemand zich aanmeld voor deze leuke functie, heb je vragen over de inhoud en wil je weten hoeveel tijd het vraagt, neemt dan contact op met Chris Arts.
  • Voor de agenda: nieuwjaarsreceptie DSV zal plaats vinden op zaterdag 5 januari vanaf 19 uur in de kantine van Sportpark de Laan.
Bestuur DSV