Weer een flits van het bestuur van DSV

  • Volgende ledenvergadering vindt plaats op dinsdag 14 november vanaf 20 uur.
  • Tweede fase van de verbouwing is in volle gang. Vrijwilligers blijven heel hard werken voor een mooi resultaat!
  • Op vrijdag 8 en zaterdag 9 december gaat de DSV jeugd weer op pad met de bekende kerststerren. Zet deze dagen alvast in de agenda, de verdiensten worden volledig geïnvesteerd in activiteiten voor de jeugd.
  • Sinds enige tijd is de compressor voor het oppompen van de ballen zoek, iemand enig idee waar deze kan zijn? Reacties graag doorgeven aan bestuur.
  • Voor de verschillende taken zijn we nog op zoek naar vrijwilligers: scheidsrechters (heb je nooit teveel!); veldbeheer; commissieleden sponsorcommissie, jeugdcommissie, kantinecommissie etc.
  • Het bestuur van DSV nodigt leden weer graag uit voor de nieuwjaarsreceptie: zaterdag 6 januari 2018 vanaf 19 uur. Zet deze datum alvast in de agenda!
  • In de meivakantie wordt er op Sportpark de Laan een clinic georganiseerd door Schalke 04. Dit is voor jou en je vriendjes de kans om een dag te trainen zoals de profspelers trainen bij Schalke 04. Heb jij op 2 en/of 3 mei tijd en wil jij graag een betere voetballer worden, meld je dan nu aan voor de eerste Schalke 04 training bij SV DSV en beleef een onvergetelijke ervaring. Je kunt ook vriendjes en familie aanmelden, het is niet alleen voor DSV leden dus. Voor meer informatie neem een kijkje op de DSV site!