Damesteam, WIFI, verbouw en (bijna-)kampioenen

Damesteam
Volgend jaar zal er ook een dames senioren team gevormd worden, we zijn nog wel op zoek naar nieuwe  leden! Kijk rond en informeer bij je vriendinnen, klasgenootjes en/of familie en kom er gezellig bij.

​Wifi
De Wifi wordt verbeterd zodat problemen in de wedstrijdweekenden tot het verleden gaan behoren.

​Verbouw
De (ver)bouw(ing) van de kleedlokalen ligt op schema, er is een mooi spandoek opgehangen. Heel veel vrijwilligers zijn betrokken bij de bouw: geweldig!!

​(Bijna-)kampioenen
MO 15 zijn kampioen geworden en hebben een mooie rit door St. Tunnis gemaakt! Nogmaals proficiat. Het eerste team van DSV heeft de nacompetitie gehaald. Helaas te vroeg uitgeschakeld, maar het smaakt naar meer. Kom ook volgend seizoen de mannen aanmoedigen!