Gisteren 1 1/2 wedstrijd gefotografeerd. Eerst de 1/2 wedstrijd van DSV JO10-2 - De Braak JO10-6. Een leuke op en neer gaande wedstrijd. De meisjes van het DSV team blonken uit in deze wedstrijd en zorgde dat de drie punten in Sint Tunnis bleven.  

De tweede wedstrijd was DSV JO11-1 - Montagnards JO11-1. Dit was ook een wedstrijd die alle kanten op ging. Montagnards namen eerst de leiding met 0-3 maar daarna kreeg het team van DSV steeds meer de overhand. Er waren prachtige goals te zien van beide kanten, een vrije trap die direct in de verste rechterbovenhoek in de goal viel tot wel een schitterend lobje over de keeper heen dat ook in een goal resulteerde. Ik heb een prachtige en spannende wedstrijd gezien die gewonnen werd door het team van DSV al was misschien een gelijkspel rechtvaardiger geweest. Foto's zijn te zien op www.scootshootfotografie.nl