Samen met Volharding (Vierlingsbeek), SSS'18 (Overloon) en DSV hebben vijftien trainers de cursus pupillentrainer die door de KNVB georganiseerd is gevolg.!

Op acht vrijdagavonden zijn de trainers onder begeleiding van een KNVB coach op het kunstgras van SSS’18 bezig geweest met trainingen, zowel het voorbereiden als het geven. Tijdens de cursus is aandacht besteed aan het op een plezierige en verantwoorde wijze invullen van trainingen en het coachen van pupillen/junioren.Thuis hebben de cursisten door samen te werken vele opdrachten moeten inleveren bij hun KNVB-coach Rob Ernst.

Onze 2 vorig jaar gediplomeerde TC3 trainers (Remco Arts en Thijs Goossens) en Eric van den Berg hebben onze vijf DSV-trainers hierbij geholpen. DSV feliciteert Stan van de Akker, Nard van den Berg, Bart Bergman, Willem Jans en Tim Verstegen met het behalen van deze cursus. Veel plezier met het verzorgen van trainingen en het begeleiden van onze jeugdteams!