Vanwege een afgelasting eerder, de inhaalwedstrijd tegen GVV in Grave.
Koud was het. Een gure wind waaide over het veld.
Alhoewel het spel gelijkopgaand was, toonde de Graafse voorhoede meer temperament. Hierdoor stond het al snel 2-0 voor de jongens uit Grave. Over temperament gesproken. Toen het 2-0 voor GVV was, toonde de jongens uit St.Tunnis iets meer temperament. Justin pegelde de bal tegen de paal en Pieter maakte het af. De 2-2 was een wonderbaarlijk doelpunt.
Een grabbelende keeper frutselde de bal in eigen doel. In de 2de helft wisselde Roel en Juul van keeper en dat gaf –ook vanwege wind in de rug- iets meer druk op het GVV doel. Toch werd het 3-2 voor Grave. Ik meen dat Juul voor de 3-3 zorgde, maar het kan ook zomaar Pieter, Justin, Harm, Roy of Jordy zijn geweest. Song, Roel en Sjoerd in ieder geval niet.
Een terechte uitslag overigens. Volgende week wederom een inhaalwedstrijd in Oploo te Exellent. Hopelijk is het spel ook excellent.