Een icoon van PSV werd hij genoemd. En volledig terecht. En niet te vergeten een icoon van DSV. Scheelt maar een letter, maar een wereld van verschil.

Harry is geboren in Haps, maar vervolgens opgegroeid in Sint Anthonis. Harry heeft veel betekend voor DSV. Nooit is hij zijn roots bij onze club vergeten. Hij droeg onze club nog altijd een warm hart toe. Harry heeft er persoonlijk voor gezorgd dat PSV 2 keer op ons sportpark een oefenwedstrijd heeft gespeeld. In 1987 bij de opening van ons sportpark en in 2004 bij het afscheid van Harry bij PSV. Harry speelde eind jaren vijftig van de vorige eeuw in het shirt van DSV. (Zie foto) Harry was nog altijd lid van de club van 50. Zijn broers Jan en Jos zijn ook nog altijd lid van onze club. Jan is voorzitter van de club van 50 en Jos is vele jaren onze voorzitter geweest. De laatste keer dat Harry nog op het sportpark is geweest, was toen Stan (zoon van Jos) kampioen werd bij DSV 1. De familie van Raaij is verbonden met DSV en daar zijn we super trots op.

We wensen de familie van Raaij dan ook heel veel sterkte toe met het verlies van Harry.

Een markant persoon en vriend van DSV is heen gegaan.
 
Bestuur DSV