​DSV 1 heeft na de matige seizoenstart wat goed te maken! Dat moet dan gebeuren tegen Montagnards.

De Noord-Limburgers spelen hun eerste wedstrijd van het seizoen. Het eerste kwartier is flitsend van Sint Tunnisse kant. Sterk positiespel levert 2 snelle goals op. Lars Veldpaus, na goed voorbereidend werk van Willem Jans, en Pieter Vloet scoren de 1-0 en 2-0 en iedereen langs de lijn maakt zich op voor een monsterscore. We komen van een koude kermis thuis helaas…. Montagnards neemt de wedstrijd over en in minuut 18, 28 en 35 vallen de doelpunten echt te gemakkelijk en is het ineens 2-3 voor Montagnards. Slordigheid, verloren duels en onnodig balverlies leiden tot de achterstand. Na rust is de wedstrijd in evenwicht en krijgen beide teams nog kansen op een doelpunt. Alleen DSV slaagt er nog 1 keer in om het net van de moegestreden tegenstander te vinden. Teun Vloet geeft in de 75e minuut een voorzet op maat op het hoofd van nogmaals Lars Veldpaus die keurig door-kopt over de keeper heen.  Rens van Tienen krijgt nog een levensgrote kans op de bevrijdende 4-3 maar ziet zijn inzet in het net van de ballenvanger verdwijnen. Met 3-3 stappen we van het veld, wetende dat we de 2-0 wat langer hadden mogen vasthouden. 
 
10 oktober wacht weer een Limburgse tegenstander, uit naar EWC Well.