Leiders/trainers van de D-, E- en F-teams,

We zijn weer druk bezig om de start van het nieuwe seizoen 2009-2010 goed te laten verlopen. Zo zijn we dus ook al bezig met de nieuwe indeling voor de D tm F-jeugd. Hiervoor willen we natuurlijk graag jullie mening weten als het gaat om de spelers uit jullie eigen team. We hebben jullie drie weken geleden een beoordelingsformulier gestuurd om per speler aan te geven wat zijn/haar capaciteiten zijn. Via dit bericht wil ik jullie er op wijzen dat deze formulieren uiterlijk per speler voor aanstaande woensdag 8 april 2009 aan Wout Reichard of aan je leeftijdscoördinator moeten worden afgeven.

Teams die niks aanleveren zullen dan door de TC (zonder invloed van de leiders/trainers) zelf worden ingedeeld op basis van wat we weten via o.a. de leeftijdscoördinator en de technisch coördinator. Dus aub voor 8 april 2009 deze formulieren graag retour!

Dank je wel en nog een plezierig uiteinde van het lopende voetbalseizoen

Technische Commissie