Na 4 vruchtbare jaren hebben Jan Schaap en DSV besloten om aan het einde van dit seizoen uit elkaar te gaan. Het is in de trainerswereld al vrij uitzondelijk dat een trainer 4 jaren bij dezelfde club blijft. Het geeft aan dat de samenwerking tussen Jan en DSV altijd uitstekend is geweest en nog steeds is. Onder leiding van Jan zijn toch vele zaken gerealiseerd. Zo is het 1e team van uit de 6e klasse gekomen en inmiddels behoort DSV tot de top van de 5e klasse. Afgelopen seizoen streed het nog om promotie in de nacompetitie. Uiteraard zal Jan er nog alles aan doen om promotie dit seizoen naar de 4e klasse te bewerkstellen. Het 2e team heeft zich omhooggewerkt naar de 3e klasse en is daar een goede middenmoter. Dit seizoen is tevens gestart met een 3e selectieelftal. Iets waar Jan zich er voor heeft ingezet.
Wij wensen Jan al het goede voor de toekomst en zullen hem ongetwijfeld nog vaak op een voetbalveld tegenkomen.

Namens DSV
Jos van Raaij, voorzitter