Na de nederlaag tegen onze Wanroijse buren spelen de groen-witten zondag tegen de nummer laatst: OKSV 1

De uitwedstrijd bij OKSV is er eentje die menig speler en supporter niet snel zal vergeten. Het sportcomplex lag verstopt achter een kerkje en was bereikbaar via een grindpad. Het hoofdveld, tevens het enige veld daar, was ontzettend klein, vergelijkbaar met een trapveldje in een park. In Overlangel hadden de groen-witten het lastig tegen het hard werkende OKSV.

In extremis ging de ploeg van Steef Peters met drie punten op zak naar huis toe. Door een vrije trap van Jesper, die niemand toucheerde, dwarrelde zijn schot zo in de verre hoek. Onze tegenstander pakte tot dusver slechts drie punten (drie keer een gelijkspel). Van de acht treffers die de Overlangelse ploeg maakte, nam aanvaller Perr Hidding er vijf voor zijn rekening. Zondag wordt er bij een doelpunt van onze mannen ook voor het eerst een goaltune gedraaid. Daarom willen wij graag goals zien, want iedereen is erg benieuwd hoe deze klinkt!