De laatste wedstrijd voor de winterstop speelt DSV in Beers tegen HBV. Hopelijk kunnen de groen-witten de lijn naar boven vasthouden.

Vorige week werd er niet gespeeld vanwege de sneeuw, komende zondag is het nog afwachten of de velden goed genoeg zijn.

Tegenstander HBV staat 12e met vijf punten (een wedstrijd minder gespeeld), DSV 9e met dertien punten. Tot nu toe hebben de geel-witten zes goals gemaakt, waarvan Lars Uppelschoten en Jeroen van Sonsbeek er ieder twee voor hun rekening hebben genomen. Hoewel HBV laag geklasseerd staat, is de ploeg niet te onderschatten. In hun laatste wedstrijden wisten ze tegen SES lang weerstand te bieden en tegen topper SDDL hadden ze een punt verdiend, zo is in de wedstrijdverslagen te lezen.

DSV won haar laatste drie wedstrijden. De ploeg van coach Steef Peters wil natuurlijk met een positief gevoel naar het einde van dit kalenderjaar. Hopelijk staat er een overwinning op het Kerstmenu.