Na twee winstpartijen tegen OKSV en Heijen, moet DSV proberen de stijgende vorm ook te tonen op het kunstgras van SIOL.

DSV 1 heeft mooie herinneringen aan SIOL uit. De laatste keer dat de groen-witten langs gingen op sportpark De Groenendijkse Kampen stond er veel op het spel. Een nacompetitiewedstrijd waarbij winst zorgde voor handhaving in de 4e klasse. Dit lukte de jonge ploeg door hulp van een ‘hete kroket’. Een makkelijk te vangen vrije trap glipte door de handen van de goalie, waardoor DSV 1 met 0-1 won en zich verzekerde van lijfsbehoud.

Dit jaar ontlopen de clubs elkaar opnieuw weinig. Het doelsaldo is na genoeg gelijk, maar de Sint Tunnisse ploeg staat twee punten boven de Katwijkers. Een voordeel voor SIOL is dat het dit seizoen het enige team is dat zijn thuiswedstrijden op kunstgras afwerkt. Hier hebben ze met hun behendige voetballers natuurlijk profijt van. Ook voor DSV 1 liggen hier kansen, omdat het graag verzorgd voetbal wil spelen. Onze supporters kunnen zondag dus een mooi schouwspel verwachten…

We gaan het zien zondag, succes mannen!