Onder grote publieke belangstelling werd vrijdag 15 januari TC Online gelanceerd.
TC Online is een onderdeel van de website www.svdsv.nl.
Op dit onderdeel wordt het jeugdbeleid bewaakt voor de komende jaren wat moet leiden tot een goede opbouw qua training en structurering van de jeugdafdeling van D.S.V.


Dit zou dan moeten leiden dat het 1e elftal structureel in de 4e klasse gaat voetballen en het streven is om de standaardelftallen binnen de A, B, C en D jeugd op het niveau van de 1e klasse gaan voetballen.
De avond werd geopend door voorzitter Jos van Raaij, waarna de Technisch Jeugdcoördinator het woord overnam en TC Online verder toelichtte. Nadat Marco Tunnissen dit gedaan had lanceerde Jan Claassen, directeur van Rabobank Land van Cuijk en Maasduinen, de TC Online officieel.
TC Online is uniek voor het Land van Cuijk.

Foto's: klik hier