Hoi, ik ben Lars Veldpaus en ik voetbal in de D1.
Nu ben ik niet alleen groot fan van D.S.V. maar ook van AJAX.
Een vast onderwerp in het AJAX kidsclubblad, waar ik lid van ben, is een interview door een AJAX Kidsclub-lid met een speler uit het eerste van AJAX.
Ik heb meegedaan aan de prijsvraag om leuke en goede vragen te verzinnen voor zo’n interview en deze opgestuurd naar de redactie. Mijn vragen waren gericht aan mijn favoriete speler Christian Eriksen.
Vorige week zijn mijn ouders gebeld met de mededeling dat ik had gewonnen en dat ik vrijdag 24 september as. om 12.15 uur naar Sportpark De Toekomst in Amsterdam (de trainingsaccommodatie van AJAX) mag komen om mijn vragen persoonlijk aan Eriksen te stellen. Papa en Mama vonden dit natuurlijk een fantastische kans en hebben dan ook het een en ander moeten regelen zodat ik deze dag vrij ben van school. Toen dit allemaal was gelukt, hebben ze mij dit geweldige nieuws verteld! Ik vind dit alles natuurlijk hartstikke vet!

Vrijdag vertrekken wij om ca. 10.00 uur naar Amsterdam en ik hoop dat het een geweldige dag wordt!

Jullie horen nog van mij hoe het is geweest!


Groetjes Lars