Zaterdag 27 februari moest de D2 thuis tegen Fiducia D1. De vorige wedstrijd tegen deze club werd op het nippertje gewonnen met 3-2. De D2 wist dus dat ze moesten knokken om deze wedstrijd weer te winnen. De wedstrijd liep erg gelijk op. Fiducia was sterk en hadden veel kansen. Maar de D2 was ook erg sterk en kregen ook veel kansen. Maar toen kwam Willem Thijssen met een kans. Willem schoot door de benen van de keeper en goal! Het was 1-0 voor DSV. DSV D2 hoopte met een 1-0 voorsprong te gaan rusten maar net voor rust maakte Fiducia 1-1.
In de tweede helft werd Fiducia sterker en DSV kreeg het moeilijker. Fiducia kreeg steeds meer kansen maar onze keeper Stef Peeters zorgde ervoor dat er geen goal in ging. DSV kreeg nog een paar kansen maar Fiducia was erg sterk in de verdediging. De wedstrijd was bijna afgelopen maar toen was er nog een hoekschop voor Fiducia, en die werd erin gekopt. DSV probeerde het nog wel, maar Fiducia bleef te sterk. En toen klonk het eindsignaal en DSV had verloren met 2-1.
Gemaakt door: Niek van den Hoven.
Speler van de D2