SINT ANTHONIS – DSV JO13-1 heeft zich vandaag niet van hun beste kant laten zien. Tegen koploper Stormvogels’28/HRC’27 hadden de groenwitten weinig in te brengen: 0-6.

DSV JO13-1 ontving vandaag – zaterdag 10 oktober – koploper Stormvogels’28/HRC’27 op sportpark De Laan. De groenwitten begonnen zwak aan de wedstrijd, behalve in de verdediging werd vrijwel ieder duel verloren. De gasten uit Siebengewald/Afferden kwam in de 14e minuut op een 0-1 voorsprong. DSV leek even wakkergeschut en zette aan richting het doel van Stormvogels. Dit resulteerde direct in een kans voor Ivan, zijn doelpoging werd gekeerd door de doelman. DSV viel vervolgens weer terug, op het middenveld kwamen Daan, Dries en Maik nauwelijks aan bod. Hierdoor kreeg de voorhoede met Ivan, Jurre en Pepijn vrijwel geen bruikbare ballen. In de 23e minuut ging Daan wat fel het duel in waardoor Stormvogels een vrije trap net buiten het strafschopgebied kreeg. Keeper Louis wist de bal net aan te tikken waardoor de bal tegen de lat belandde, de terugkomende bal werd echter alsnog binnengetikt: 0-2. De druk op de Sinttunnisse defensie met Pieter, Rik, Sofie en Xin-Fu bleef in de eerste helft onverminderd groot. De gasten kwamen nog voor rust op een 0-3 voorsprong. In de slotminuut wist keeper Louis met een knappe redding een nog grotere achterstand te voorkomen.
 
Na felle aanwijzingen in de rust door de coaches Jesse en Rens leken de groenwitten in de tweede uit een ander vaatje te gaan tappen. Ondanks dat er iets harder werd geknokt verbeterde het spel echter nauwelijks. Met Jens en Juste in de ploeg kwam er iets meer druk naar voren in het spel, maar echt gevaarlijk werden de DSV’ers niet. Integendeel, in de 34e minuut wist de Limburgse koploper de voorsprong te vergroten naar 0-4. Acht minuten later was het opnieuw raak, door fouten bij het uitverdedigen liep Stormvogels zelfs uit naar 0-5. Er volgden enkele kansen van DSV waarbij de groenwitten oog in oog met de keeper kwamen, maar helaas zat het vandaag niet mee. Ook het slotakkoord was voor Stormvogels met een onhoudbaar schot in de hoe. Eindstand: 0-6.

ScootShootFotografie heeft leuke van foto's van de wedstrijd gemaakt!
Klik hier!
 
DSV JO13-1 zakt door de nederlaag naar de zevende plek in de competitie. Volgende week is het team vrij, op zaterdag 24 oktober is het team te gast in Hegelsom voor een wedstrijd tegen de plaatselijke JO13-1. Deze wedstrijd begint om 10.30 uur op sportpark Wienus.

DSV JO13-1 – ST Stormvogels’28/HRC’27: 0-6

14. Stormvogels (0-1); 23. Stormvogels (0-2); 29. Stormvogels (0-3); 34. Stormvogels (0-4); 42. Stormvogels (0-5); 51. Stormvogels (0-6)

Competitiestand

1. Stormvogels’28/HRC’27 JO13-1 [4 wedstrijden, 12 punten]
2. SJVV JO13-1 [4 wedstrijden, 12 punten]
3. Volharding/Sambeek JO13-2  [4 wedstrijden, 10 punten]
7. DSV JO13-1 (4 wedstrijden, 4 punten]
12. Constantia/Menos JO13-1 [3 wedstrijden, 1 punt]