Met een 7-1 overwinning op de boys uit Haps werd de toon voor het nieuwe seizoen gezet.Met gedrevenheid werd de aanval gezocht en dat resulteerde in 4 goals in de eerste helft.
Er is een keepersprobleem, maar dat werd in de eerste helft door Roy en in de tweede helft door Jordy uitstekend opgevangen. Noemenswaardig is de eerste goal van Jordy uit een vrije trap. Gewoon, omdat dit het eerste doelpunt van het F1 jaar was. Even later volgde er nog een vrije-trap doelpunt door Sjoerd. Maar ineens veranderingen. Harm had zijn werk verricht en mocht met zijn broer Tom mee naar Volkel om de F2 te assisteren. Justin had al veel lichamelijk werk verricht en kwam adem tekort. Jordy had last van zijn bovenbeen en ging keepen. Elftal op z’n kop.Maar de tweede helft begon met hetzelfde elan. Alsof er een benzinetankje in de shirts van van de Weem verstopt zit. Mooie combinaties vanuit achter via Song, Juul en Pieter resulteerde in een doelpunt van Roel. Justin er weer bij en er volgde nog 2 doelpunten waarin al lijnen van samenspel te ontdekken viel. Mooie solo van Roij leverde een doelpunt op. Achterin zorgde Song voor het dichten van de gaatjes, samen met Pieter en anderen die toevallig in de buurt waren. Hapse boys werd nog 1 keer gevaarlijk. Daar stond tegenover dat er door DSV nog 2 maal op de paal gepeerd werd en een pegel van Sjoerd de herfst voor ‘n boom al inluidde.
Al met al een bemoedigende start.