DSV heeft afgelopen donderdag het  behalen van de periodetitel goed gevierd. In de uitwedstrijd tegen Heijen (zondag) moet het vizier weer op scherp staan.

Achterover leunen is geen optie. De beste manier om in de flow te blijven voor de nacompetitie is ook de laatste drie competitiewedstrijden er vol voor gaan. DSV mag laten zien dat ze tegen Heijen de knop hebben omgezet. Heijen heeft in de winter enkele spelers teruggehaald. Dat is te merken in de uitslagen. Het team heeft diverse punten gehaald en van de laatste drie wedstrijden er twee gewonnen. Nick de Valk is één van de weer aan de selectie toegevoegde spelers, hij scoorde in de laatste wedstrijd nog met het hoofd tegen SV Milsbeek. Bij Heijen is René Reijnen de topscorer.

DSV wil zo kort mogelijk in het eindklassement eindigen. Nu staat de Sinttunnisse formatie op de vijfde stek. Is er nog een jump mogelijk?