Maandag 29 december het is winterstop voor de voetballers en daarom werd er een zaalvoerbaltoernooi georganiseerd door DSV voor de jeugd. Zo ook voor de voetballertjes van de E-jeugd en wel in de nieuwe sporthal van Sint-Anthonis. Alle spelertjes van de E-jeugd mochten zich opgeven voor deze dag zodat er van te voren teams konden worden gemaakt.

Foto's: Foto's zaalvoetbal E-jeugd 2008

Met een mix van de E1 t/m E7 kwamen we aan een totaal van 37 spelertjes, waarvan 8 teams werden gemaakt. We speelde op twee veldjes met banken als doels in twee copmpetities, waarna we een verliezers poule en een winaars poule overhielden. De verliezers poule speelde daarna nog een kleine competitie voor de 5de t/m 8ste plaats en de winaars poule om de 1ste t/m 4de plaats. Na een uitleg van de begeleiding en het samenstellen van de teams konden de eerste wedstrijden beginnen. We speelde 15 minuten per wedstrijd waarna de standen door werden gegeven aan Remco. Remco had thuis alles op papier gezet zodat het toernooi tot een goed einde zou komen. Door DSV was nog voor ranja gezorgt voor in de pauze en voor de begeleiding was de kantine van de sporthal open voor een bakje koffie met een koekje.(Mathje bedankt).

Poule indeling:

Poule 1: AZ, AJAX, VITESSE en NAC.
Poule 2: FEYENOORD, NEC, ADO en PSV.

Na het spelen van de poulewedstrijden waren de uitslagen.

Poule 1:
AZ-Ajax 5-5
Ajax-Vitesse 3-6
Vitesse-NAC 4-4
NAC-AZ 4-2
AZ-Vitesse 4-7
Ajax-NAC 3-3

Poule 2:

NEC-PSV 5-2
PSV-ADO 1-3
ADO-Feijenoord 1-8
Feijenoord-NEC 2-1
NEC-ADO 3-1
PSV-Feijenoord 1-0

Hierdoor kregen we een verliezers en winaars poule met de volgende uitslagen.

Verliezerspoule : AJAX, AZ, ADO en PSV.
Winaarspoule : NAC, NEC, Feijenoord en Vitesse.

AZ - PSV 1 - 1 (/AZ wint na strafschoppen)
Ajax- ADO 1 - 5
NAC – Feijenoord 4 - 6
Vitesse- NEC 3 - 8

Hierna werd er gestreden om de 1ste t/m de 8ste plaats.

7de - 8ste plaats
Ajax – PSV 6 - 4

5de - 6de plaats
AZ - ADO 1 -1 (AZ wint na strafschoppen)

3de - 4de plaats
Vitesse- NAC 4 - 4 (NAC wint na strafschoppen)

1ste - 2de plaats
NEC - Feijenoord 3 - 2

Winaars van het zaalvoetballen van 29 decemder 2008 is geworden NEC onder begeleiding van Remco met als spelertjes Lars Veldpaus, Peerke Leijsen, Teun Vloet, Rens van de Berg en Bart Nabuurs.

ALLEMAAL EEN PRETTIGE JAARWISSELING EN EEN SPORTIEF 2009.

de verslaggever van de E4.
(foto's: Richard Jans)