Op zaterdag 16 mei aanstaande, vanaf 10:45 uur, zal het 20ste Oelbroecktoernooi op de sportvelden van "De Laan" in Sint Anthonis plaatsvinden. Dit toernooi is voor spelers onder de 23 jaar en dé graadmeter van aankomende talenten uit de regio. Het doel van het Oelbroecktoernooi is een sportieve dag voor alle spelers, begeleiders en toeschouwers. Tevens zal het Oelbroecktoernooi de toeschouwers een goede indruk geven van het potentieel aan spelers dat de komende jaren in de regio rondloopt. Alle spelers van de deelnemende clubs aan het oelbroecktoernooi zijn actief in de A-selectie van hun club, of ze zijn nog maar enkele jaren actief bij de senioren. Hierdoor zijn fysieke verschillen tussen de spelers onderling kleiner, waardoor het spelbeeld van de wedstrijden een gelijkopgaande strijd zullen laten zien.

Lees meer op Oelbroecktoernooi 2009