De jeugdafdeling van DSV vormt het grootste deel van onze vereniging. Wekelijks zijn veel junioren en pupillen actief op het veld. Bij elk jeugdteam zijn vaak meerdere ouders actief in het trainen en begeleiden van het team of bij het opzetten van allerlei activiteiten voor deze spelers. Als vereniging zijn hartstikke blij dat er zoveel mensen betrokken zijn bij onze club. Dit is voor het bestuur een belangrijke reden geweest om te onderzoeken of we met een jeugdbestuur dit deel van onze club nog beter kunnen gaan besturen.

De afgelopen weken heb ik zelf al een aantal leden benaderd of zij onze behoefte deelden en of zij ook zelf interesse hadden om aan dit bestuur deel te nemen. De insteek is dat elke leeftijdscategorie vertegenwoordigd wordt in het bestuur. 
Begin 2021 gaan we een bijeenkomst plannen om samen met leden die mogelijk als jeugdbestuurslid aan de slag willen van gedachte te wisselen. 
Mocht jij interesse hebben dan neem even contact met mij op. De meeste van jullie weten mij wel te vinden. 
Groeten
Peter van de Goor