Beste voetballiefhebber,

Wij wensen je een gezond en sportief 2010 en hopen dat je het nieuwe jaar goed begonnen bent. DSV gaat het jaar zeker goed van start. Enkele jaren geleden zijn we begonnen met het verbeteren van de jeugdopleiding. Hoe dat er in de praktijk uitziet kunnen we wekelijks zien op onze voetbalvelden. Daarnaast is er gewerkt aan een digitale versie van ons technisch jeugdplan. Dit is uniek in het land van Cuijk en mede mogelijk gemaakt door sponsoring van onze jeugdsponsor de Rabobank.

Door een aanpassing van onze website is het voor jeugdtrainers en –begeleiders mogelijk om informatie over trainingen, coaching en spelerspaspoorten te vinden op een afgeschermd deel van de site. Wat dat precies inhoudt zal Marco Tunnissen toelichten op 15 januari 2010.

Graag willen we je uitnodigen voor de lancering van dit nieuwe digitale deel van onze jeugdopleiding. Deze zal plaatsvinden op vrijdag 15 januari 2010 vanaf 20.00 uur in de kantine van ons sportpark.