Op zondag 3 oktober vindt de DSV-presentatie dag plaats.

 Na enkele jaren afwezigheid keert de seizoen opening terug op sportpark de Laan. Op deze dag zullen alle jeugdteams een rondje langs het hoofdveld rennen in hun mooie groen-witte DSV-tenues. Dit doen ze onder begeleiding van muziek en hopelijk ook een oorverdovend applaus van ouders, broertjes en zusjes, opa's en oma's, kennissen en dorpsgenoten. De presentatie dag zal beginnen om 12:00 uur en we vragen alle jeugdteams dan ook om 11:30 aanwezig te zijn, zodat alle teams om 12:00 klaar staan in hun tenue. Na afloop van de presentatie dag speelt DSV 1 haar eerste thuiswedstrijd van de competitie. Na afloop kan er onder genot van een borrel en een muziekje worden geproost op deze mooie dag. Hopelijk zien we jullie allemaal op 3 oktober op sportpark de Laan om er een feestelijke dag van te maken!