Op het prachtige sportcomplex van DSV heeft afgelopen weken een dijk van toernooi plaatsgevonden. Afgelopen zaterdag was de tweede toernooi-dag met als 'cliffhanger' de finale.

Dit spannende toernooi, de Champions League DSV werd georganiseerd door Patrick Vonk (trainer) en John Beenhakker (technische commissie). Door de handen ineen te slaan met coaches Frank, Jeroen, Bas, Teun, Roy, John en Jarno hebben we er een fantastische 2 dagen van gemaakt. De deelnemers waren PSG, Manchester United, Real Madrid, Bayern München, en Juventus, alle ploegen gemixt met spelers van 08-1/09-2/09-1/010-2. De toppers van 08-2 en 07 hadden ook een eigen toernooi, op dezelfde startdag.   Het toernooi startte op dag 1 met 3 wedstrijden waar al een klein stukje balans opgemaakt kon worden over hoe men ervoor stond richting de finaledag. Er werd gestreden en met passie gevoetbald, heel veel plezier maar ook prestigieus om die eerste plaats te gaan halen. Voor iedereen was er sowieso een prijs maar voor de nummer 1 een extraatje. De wedstrijden werden geleid door twee heuse scheidsrechters om geheel volgens de officiële spelregels de wedstrijden te laten verlopen. Leuke wedstrijden met mooie elementen die ook voor spanning zorgde tijdens het spelletje, mooi om te zien! Na de eerste dag was er totaal nog niks te zeggen over de standen. Het kon nog alle kanten op dus voor iedereen lagen er nog kansen op de befaamde eerste plaats. Bij het starten van dag twee waren de boys/girls zich bewust van wat er moest gebeuren: strijden en alles geven om de punten te pakken. Wederom leuke duels waarin enorm veel gebeurde. Door goede instructies van de coaches waren de spelertjes binnen een mum van tijd op elkaar ingespeeld en werd er heerlijk gevoetbald. Manchester United heeft met mooi voetbal de halve finale niet gehaald, maar dat scheelde maar weinig. Hierdoor ging de halve finale tussen Real Madrid en Bayern München. De finale was tussen Paris Saint Germain en Juventus. Twee hele spannende wedstrijden, een heuse strijd om de winnaar te worden. In de finale was het op het puntje van de stoel zitten omdat deze door penalty’s beslist moest gaan worden…prachtig! Uiteindelijk is PSG kampioen geworden, Juventus nummer 2, Real 3, Bayern 4 en Man U op 5. Twee topdagen die afgesloten werden met een officiële prijsuitreiking waarna we de kinderen naar huis konden sturen met een prijs en een winners certificaat. Iedereen gefeliciteerd met de prachtige prijs, keihard verdiend! Op naar het volgende toernooi! Nadere info volgt……