11 Mei j.l. was de 1e dag van de regiofinales 4 x 4 straatvoetbal. Vandaag waren de meisjesteams aan de beurt. Het weer was goed alleen op het einde weer het behoorlijk fris maar dat deed geen afbreuk aan het toernooi dat door de KNVB in samenwerking met D.S.V. georganiseerd werd dit i.v.m. het 80 jarig bestaan van de voetbalclub.
Er waren 6 veldjes van 20 bij 40 meter uitgezet. Daar traden 21 meisjesteams ten strijde om de volgende ronde te halen. 3 Teams van HVCH hadden zich ’s middags alsnog afgemeld. Dit was het enige smetje op het toernooi.
Wie zegt dat voetbal geen meisjessport is had die maandag maar eens op sportpark de Laan moeten gaan kijken dan zou je na afloop van het toernooi wel een andere mening zijn toegedaan.
Er werd fel gestreden om de bal om deze in een doeltje van 1 bij 3 meter te schieten.
Het werd een leuk en sportief toernooi waarbij de winnaar van poule Meisjes D Juliana Mill werd en de poule van Meisjes E kwam HVCH als winnaar uit de bus.
Ton van Vuuren reikte, namens de KNVB, de bekers aan de nummers 1 en 2 uit van iedere poule.
Vrijdag 15 mei om 18.15 uur starten de regiofinales voor de jongens prestatief in de D-E-F klasse.

Foto's: klik hier

Foto's mail naar martien@sv-dsv.nl