22 juni 2018: Vrijwilligersfeest DSV. Ben je vrijwilliger? Meld je je dan aan voor 15 juni a.s.!Ben jij trainer of leider van een jeugdteam, scheidsrechter of grensrechter, ben je lid van de barcommissie of tel je wekelijks de opbrengsten, regel jij de kleding van de spelers, ben jij maandag- of vrijdagvrijwilliger en zorg jij ervoor dat de velden en de accommodatie er altijd netjes uitzien, was jij vrijwilliger bij de realisatie van onze vernieuwde accommodatie, beheer jij de site of het ledenbestand, of ben jij diegene die iedere thuiswedstrijd de entree ontvangt, zorg jij voor de speler van de week, zit jij in de sponsorcommissie en onderhoud jij de contacten met onze sponsoren, of maak je wekelijks foto’s van de wedstrijden en stelt deze beschikbaar voor de website, ben jij veldbeheerder of coördineer bij de jeugdwedstrijden of die van de senioren, verzorg jij de inkoop van de etenswaren, drank of de sportattributen, breng jij wekelijks de vuile was weg en haalt deze op, zit jij in de kamporganisatie of de feestcommissie, zorg jij voor de contacten met de KNVB of heb je een andere bestuursfunctie, ben je tijdens de thuiswedstrijden omroeper, of ben jij de reporter van de selectie, zorg jij dat de lijnen er altijd strak bij liggen, de reclame borden er up to date uitzien en ze regelmatig wast, zit jij in de jeugdcommissie of technische commissie of doe jij ander vrijwilligerswerk bij DSV? Dan ben jij en je partner van harte welkom op het vrijwilligersfeest op 22 juni a.s.
 
Graag aanmelden voor 15 juni. Beantwoordt deze mail of stuur een mailtje naar barcommissie@svdsv.nl en geef even aan of je alleen komt of met je partner

Wij hopen op een grote opkomst.

Klik hier om de uitnodiging te vergroten>>Datum: 22-06 | Tijd: 19:00 - ca 24:00 uur | Locatie: Kantine

Klik hier om de uitnodiging>>