Hallo, mijn naam is Luca Daverveld en ik ben speler van de week.

Op zaterdagavond was ik met mijn team naar PSV geweest. Nu mocht ik gaan kijken hoe DSV het gaat doen. Die moesten tegen de Montagnards (ook meester Nick zien spelen). Eerst kreeg ik wat te drinken en er werd verteld wat ik mocht gaan doen. Eerst was het teambespreking door de trainer...meester Steef. Die vertelde wat hun posities waren.Daarna mocht ik me gaan omkleden en het veld op om samen te gaan inspelen. Lekker op de goal schieten! Dat was leuk. Daarna terug naar de kleedkamer.

Om 14.30 begon de wedstrijd. Ik mocht de aftrap doen. Ook mijn trainer Mark Vink was erbij, die was grensrechter. Ik heb in de dug out gezeten en de wedstrijd gekeken.In de rust weer even naar de kantine waar ik een lekkere beker warme chocolademelk kreeg.
Daarna de tweede helft, het was een hele spannende wedstrijd en wat mooie trucjes gezien. Het is 2-1 geworden. Jarvi had 2x gescoord. Na de wedstrijd omkleden en kreeg ik in de kantine nog een lekkere zak chips. En een bal met de namen van alle spelers.

Ik heb een hele leuke middag gehad!
 
Groetjes Luca Daverveld ( speler van JO11-1)