Natuurlijk moest er een keer vriendschappelijk gespeeld worden tegen het SSS van Stan van Raaij.
Die ontmoeting vond dinsdagavond plaats en de tweede klasser uit Overloon won met 3-0 in Sin Tunnis.
Onder leiding van scheidsrechter Wilgert Janssen uit Panningen zagen de 100 toeschouwers een levendig duel, waarin beide ploegen een keer het aluminium raakten en het spel snel op en neer ging. De gasten vonden elkaar uiteraard wat gemakkelijker dan de DSV-ers.
Vlak voor rust kopte Rob Janssen Overloon naar 0-1.
Rodney Michiels kreeg 5 minuten na rust de kans om de stand recht te trekken, maar hij schoot de penalty op de paal. Enkele minuten later viel het doelpunt aan de andere kant middels Stan van Raaij: 0-2.
In een, ook door de vele wissels, rommelige slotfase bepaalde SSS ’18 de eindstand op 0-3.