Hoi, mijn naam is Stan Aben, ik ben 7 jaar oud, voetbal in de JO8-1 en afgelopen zondag mocht ik als Pupil van de Week aanwezig zijn bij de wedstrijd tussen DSV en O.K.S.V.

Toen ik de kantine binnen liep vond ik het nog spannend. Toen ging ik met de grote jongens naar de kleedkamer. Daarna ging ik overspelen op het veld met Joppe v.d. Heuvel. Na het overspelen ging ik op goal schieten. Toen ging ik met de grensrechter naar de scheids en kreeg ik een muntje van 50 cent. Ik was er blij mee. Ik liep vooraan en alle grote spelers liepen achter mij aan. Op het veld zei de scheids: gooi het muntje maar in de lucht. Ik moest zeggen of het kop of munt was, maar ik snapte het niet. Ik zei dat het 50 cent was! Daar moest de scheids om lachen. Toen mocht ik het muntje houden. Ik moest de tegenstanders voorbij spelen en proberen om een goal te maken bij de tegenstander: O.K.S.V. De bal zat er in. Ik juichte , ik was zo blij!!!!! Toen mocht ik op de reserve bank (dug-out) gaan zitten met de grote jongens. En toen begon de echte wedstrijd. Ik maakte veel grapjes! Toen het rust was kreeg ik: een zakje snoep. Toen moest ik weer in de dug-out gaan zitten. Toen de wedstrijd klaar was, hadden ze met 4-0 gewonnen. Toen gingen we omkleden en in de kleedkamer kreeg ik Cola. Toen gingen we naar de kantine en kreeg ik een gratis zakje paprika chips. En ik kreeg nog een voetbal met alle namen van de spelers. Het was HEEL ERG leuk.
 
Groetjes Stan Aben