19 Mei Om 13.00 uur was het zover. Ik was deze week de speler van de week en daar was ik wel wat zenuwachtig voor.

Ik werd bij aankomst heel goed opgevangen door Diana. Ze legde mij uit hoe de dag ging verlopen en begeleide mij door de dag heen.
 
Eerst ging ik met de spelers van Dsv1 de strategie door spreken. Ik kreeg ook een bal met alle namen van de spelers. Na het omkleden begon de warming-up ik kreeg ook wat tips van de spelers. Toen begon de wedstrijd. Ik mocht de munt opgooien en DSV kon kiezen welke kant we mogen beginnen.
Ik mocht de eerste aftrap doen en scoorde bij de tegenstander. Daarna begon de eerste helft. De eerste helft was spannend er waren veel kansen maar het bleef 0-0.

In de rust heeft te trainer iedereen goed toegesproken. De tweede helft begon goed we scoorde snel twee goals. Daarna volgde er nog 1. De tegenstander had geen schijn van kans. Het was een hele ervaring en heb een super leuke dag gehad.
 
Allemaal bedankt voor de leuke dag
Groetjes van Daan Hermans