DSV speelt twee keer achter elkaar tegen Festilent. De runner up uit Zeeland is een lastige klant.

Zondag spelen de groen-witten eerst uit in Zeeland tegen Festilent, op donderdag 18 april is de thuiswedstrijd. Festilent is na de winterstop amper te stuiten en is sindsdien flink gestegen op de ranglijst. Van de laatste vijf wedstrijden, wonnen ze er vier en werd één keer gelijk gespeeld. De blauw-witten van ‘over de Middenpeelweg’ hadden een lastige start van de competitie. Ook niet zo vreemd met achtereenvolgens  Milsbeek, Hapse Boys, SES en Estria als eerste tegenstanders.

Op dit moment ontlopen DSV en Festilent qua verliespunten elkaar vrijwel niets. Al zijn de Zeelanders zowel scorend als verdedigend beter als we kijken naar de doelpunten voor en tegen. DSV is ook alweer vijf wedstrijden ongeslagen en kan nog altijd gaan voor een top-3-klassering. Maar dan moet er wel gewonnen worden van Festilent. Liefst twee keer. Als dát zou kunnen!