Het was 29 mei 2010. DSV D2 moest vroeg opstaan voor een toernooi in Schaijk. Onze laatste wedstrijden zouden hier gespeeld worden. Bij aankomst kwamen we er achter dat het we het moeilijk konden krijgen, want de meeste tegenstanders speelden hoofdklasse, terwijl wij tweede klasse spelen. De eerste wedstrijd was geen leuke wedstrijd. Na 1 minuut toen Garm Willems de bal kreeg viel hij voorover met zijn hoofd op het veld. Hij was even buiten bewust zijn en moest uiteindelijk naar het ziekenhuis worden vervoerd. Maar in de middag was hij alweer thuis en bleek gelukkig dat het allemaal wel mee viel.
De D2 moest het toernooi verder zonder Garm Willems, die we vaak hard nodig hebben. Die eerste wedstrijd hebben we niet meer overgedaan en hebben we verloren opgegeven. De tweede wedstrijd tegen een Nijmeegse club, hielden we lang 0-0. Maar helaas werd er uiteindelijk toch gescoord door Nijmegen. En eindigde die wedstrijd in 1-0 voor Nijmegen. Naar weer wat goede rust begonnen we aan de laatste poule wedstrijd. Dat was tegen Schaijk. (DAW) We begonnen rustig aan de wedstrijd, maar er werd niet zo snel gescoord. Maar toen kwam er een hoekschop voor DSV. Hij werd goed genomen en Teun Vloet kopte de bal er mooi in. Een paar minuten later kwam er weer een hoekschop voor DSV en deze schoot Jens Reijnen die zijn aller eerste doelpunt maakte sinds hij op voetbal zit, de bal in de goal. Die wedstrijd werd met 2-0 gewonnen. Toen kwam onze laatste wedstrijd voor de 5e en 6e plek. Het was een hoofdklasse team dus het zou zwaar kunnen worden. Maar DSV zetten zijn beste beentje voor. En kwam uiteindelijk tot een 0-0. Dus moesten er drie penalty´s worden genomen. Die werden genomen door: Tom Brekelmans, Joost Peters en Fethullah Dilek. DSV miste er een, maar de keeper was erg sterk. Helaas miste de tegenstander er geen waardoor DSV op de zesde plek eindigde.
Gemaakt door: Niek van den Hoven
Speler van de D2