Katwijk – In de wedstrijd tegen SIOL zat het venijn in de staart. DSV wist een late voorsprong niet vast te houden (1-1).

[door Arie Cornelissen]

De thuisploeg speelde, zoals altijd, verzorgd voetbal. De bal ging gemakkelijk van man tot man. Dani van Dreumel was in de vierde minuut al dreigend. En Daniël Ilic’ schuiver scheerde twee minuten later net voorlangs. DSV had moeite om de opbouw van de Katwijkenaren te verstoren. Halverwege de eerste helft was aanvoerder Rens Peters dichtbij de openingstreffer op aangeven van Hein Vloet. De prima doelman Dylan Janssen redde. Aan de andere kant was het opnieuw Daniël Ilic die zich liet zien met een schot net naast de paal. Direct daarna brak SIOL opnieuw uit, maar op het allerlaatste moment wist Pieter Bongarts zijn voet tegen de bal te drukken. Dé kans om de wedstrijd open te breken was voor de groen-witten. Rik Groot dartelde langs zijn tegenstander. Van dichtbij had Luuk Rühl de bal van dichtbij voor het inkoppen, maar hij miste. Op slag van rust veerde het Sinttunnisse publiek op toen Jesper Brans  in de heupzwaai werd genomen, maar tot een strafschop kwam het niet.

Granaatinslag!

Na rust kreeg DSV meer grip op de wedstrijd. SIOL werd verder van de goal gehouden. Maar het duurde lang voordat DSV zelf op stoom kwam en meer druk op de tegenstander kon zetten. Pas in het laatste kwartier prikten de Sinttunnissenaren een paar keer goed door de verdediging. Twee keer was een teruggelegde bal nét niet precies genoeg. De supporters dachten al aan een 0-0 eindstand, maar toen kwam uit het niets het absolute hoogtepunt van deze middag. Een actie van Luuk Rühl in de 83ste minuut werd afgeslagen en de bal kwam voor de voeten van Hein Vloet. Die háálde me toch uit. Wat een poeier, wat een streep! Als een granaat sloeg de bal in. Diagonaal zoefde de bal van een afstand van 25 meter binnenkant paal binnen. 0-1. Topgoal! SIOL, elkaar fanatiek coachend, zette vervolgens aan. En niet veel later lanceerde Dani van Dreumel zichzelf op links de diepte in, trok naar binnen en kon door de verdediging niet meer op tijd de voet dwars gezet worden (1-1). Deze keer was het DSV dat een tegenvaller moest slikken. De groen-witten toonden echter karakter en hadden alsnog de winst voor het grijpen. Luuk Rühl dacht van dichtbij toe te kunnen slaan, maar keeper Dylan Janssen maakte de inzet onschadelijk. De puntendeling was terecht.
 

Amusementswaarde van de wedstrijd 6

Man of the match!

De goal van Hein Vloet was er één om in te lijsten. Once in a lifetime? “Het was inderdaad een mooie goal”, vindt Hein. “Maar ik hoop dat ik nog mooiere ga maken.”  Net als de rest van de ploeg was de middenvelder teleurgesteld dat DSV de wedstrijd niet won. “De gelijkmaker kwam uit een mooie individuele actie, maar we hadden ‘m eerder moeten aanpakken.”

Opstelling DSV 

Rens van Tienen, Teun Vloet, Mattee van Benthum (74. Lars Willems), Benjamin van Zanten, Pieter Bongarts, Rik Groot, Hein Vloet, Rens Peters, Jesper Brans (65. Jarvi Jansen), Lars Veldpaus en Luuk Rühl

Scoreverloop

83. 0-1   Hein Vloet
85. 1-1 Dani van Dreumel  

Competitie-overzicht

22.09.2019 DSV - SCMH 2-3
29.09.2019 VIOS'38 - DSV 1-3
06.10.2019 SES - DSV 2-2
13.10.2019 DSV - Achilles Reek 1-2
20.10.2019 SCV'58 - DSV 1-7
27.10.2019 DSV - Festilent 2-3
03.11.2019 Juliana Mill - DSV 2-5
10.11.2019 DSV - Gassel 4-0
24.11.2019 SIOL - DSV 1-1
01-12-2019 DSV - Toxandria  
08-12-2019 De Zwaluw - DSV (14.00 uur)  
15-12-2019 Constantia - DSV (14.00 uur)