Voor komende seizoen is DSV op zoek naar een nieuwe trainer voor het tweede team. 

De huidige trainer, Marius Peeters, heeft aangegeven dat hij vanwege een verandering op het werk niet meer volledig beschikbaar te zijn. Het tweede team van DSV speelt momenteel in de 4e klasse en doet serieus mee om de titel. DSV zoekt een trainer die in staat is dit relatief jonge team verder door te ontwikkelen en spelers voor te bereiden op de overstap naar het eerste team. Wij zoeken een trainer met minimaal UEFA-C diploma of de ambitie om dit diploma op korte termijn te gaan behalen. Wij zijn een club waar verenigingszin en plezier hand in hand gaan met prestaties. Denk jij dat jij degene bent die wij zoeken of wil je daarover met ons van gedachten wisselen dan stuur een mail naar tc@svdsv.nl of bel met Peter van de Goor 0630208122