Op deze koude winderige zaterdag 23 oktober 2010 mochten er twee teams van 5 spelers aantreden in Cuijk in het straatvoetbal 4x4 toernooi
In team A waren Martijn, Rik, Rens Zegers, Lars Willems en Peerke ingedeeld.
In team B zaten Rens van Tienen, Nino,Niels, Teun en Mattee.
De wedstrijden duurden 15 minuten
Team A speelde de eerste wedstrijd met 4-4 gelijk en wist de andere twee wedstrijden met 10-2 en 8-2 te winnen en werd daardoor op doelsaldo eerste. Martijn scoorde 10 goals, Lars 5x, Peerke 4x, Rens Zegers scoorde 2 goals en Rik die in de verdediging stond maakte 1 goal.
Team B wist alle wedstrijden te winnen met 6-1 , 8-1 en 9-7. Topscorer hier was Teun met 10 goals, Mattee scoorde 4 maal en Niels Nino en Rens van Tienen scoorden alledrie driemaal.
Beide teams dus door naar de volgende ronde en alle spelers hebben gescoord, dus weer een succesvolle dag voor de D1-mannen.
Volgende week wacht een bekerwedstrijd in Velp tegen de plaatselijke D1, waar de supporters van vandaag, Pim, Stijn en Lars Veldpaus die vandaag een rustdag kenden maar wel mee kwamen aanmoedigen en uiteraard keeper Sven er weer bij zullen zijn.

De D1 side.