De 3e bijeenkomst met nieuwe opzet van cursus Bevordering basiseigenschappen & Technieken zal worden gegeven op:

maandag 02 Maart 2009
van 18.15 uur -20.45 uur (kom op tijd)
in de kantine van ons clubgebouw
Trainingen voor deze avond zullen vervallen voor alle E- en F-teams inclusief de mini-F en de meisjes-D en E. Deze informatieavond zal de eerste avond zijn met een nieuwe opzet! Aangezien we nu op een ander tijdstip de avond laten starten (maa: 18.15uur) en de trainingen laten vervallen zou iedereen in de gelegenheid moeten zijn om deze avond bij te wonen. We zullen de avond interactiever maken door de training zelf door de aanwezigen te laten voorbereiden en te laten coachen. We zullen gaan werken met 1 E- en 1 F-oefengroep. Dit om de praktijk beter te laten aansluiten bij je eigen team.

In deze periode 3 (02 maart – eind april) zal aannemen/verwerken van de bal samen met kappen en draaien centraal staan. Dit zal met een verkorte theorie en ook praktijk ondersteuning worden uitgelegd. We zijn natuurlijk erg benieuwd of deze nieuwe opzet zal slagen en beter zal aansluiten bij de werkelijkheid van je eigen team. Jullie aanwezigheid is voor ons zeer belangrijk om het project en om de jeugdopleiding van DSV nog verder te verbeteren!
De insteek van de avond zal ook zijn:
praten over voetbal er iets van leren en tevens ook met elkaar plezier hebben in dit alles

Daarom: komt allen op maandagavond 02 maart!

Met vriendelijke groeten

Marco Tunnissen (technisch jeugdcoördinator)