Vandaag stond Olympia 18 uit Boxmeer op het programma. Tot nu toe hadden die niet veel punten gehaald, dus was er hoop op een goed resultaat. DSV begon nog een beetje afwachtend aan de wedstrijd, maar al snel kregen ze de overhand en kwamen er wat schoten op het doel. Na 10 minuten schoot Sem via een Boxmeers been de bal in het doel en was het 0-1. Boxmeer liet het er echter niet bij zitten en kwam daarna af en toe ook bij de Sint Tunnisse goal. Net voor rust maakten ze dan ook gelijk via een mooie hoge bal, waar keepertje Mees net niet bij kon. Na rust ging DSV op de goede weg door. Boxmeer kwam bijna niet meer van de eigen helft en er werd zo af en toe aardig samengespeeld. Sem scoorde de 1-2 en vrijwel meteen erna maakte Tijn er 1-3 van. De wedstrijd was toen gespeeld. DSV speelde goed verder en via Sem en Mees werd het uiteindelijk 1-5. Prima gedaan mannen!